logo

پرداخت به سادگی

بدون نیاز به ضامن

در این مدل پرداخت نیاز به داشتن هیچگونه ضامن، چک و یا سفته نخواهید داشت

ثبت‌نام غیرحضوری

همه مراحل کاملا بصورت آنلاین انجام خواهد شد

تحویل فوری

در کمتر از 48 ساعت ثبت نام شما تکمیل خواهد شد

بازپرداخت راحت و آسان

کاملا آنلاین اقساط خود را به راحتی پرداخت کنید

مراحل ثبت نام اقساطی

۱

پس از مطالعه اطلاعات دوره، فرم درخواست را ارسال میکنید.

۲

تیم فروش تماس خواهد گرفت و قدم به قدم شما را راهنمایی میکند.

۳

یک سوم شهریه را پرداخت کرده و تعهدنامه خود را در سیستم ثبت میکنید.

۴

مابقی هزینه دوره را در طول دوره در ۲ قسط دیگر تسویه خواهید کرد.

ثبت نام اقساط

با ارسال درخواست حداکثر تا ۴۸ ساعت تیم فروش آمانج با شما تماس گرفته و تمامی مراحل را قدم به قدم با شما طی میکند. آمانج نهایت تلاش خود را در جهت تسهیل هرچه بیشتر سرویس پرداخت اقساطی انجام داده است تا شما عزیزان در سریعترین زمان دوره مدنظر خود را تهیه کنید .

  • قیمت: 20,000 تومان

سوالات متداول

- مشخصات فردی: عنوان دوره، نام و نام خانوادگی فارسی، نام و نام خانوادگی انگلیسی، کدملی، شماره تماس در دسترس، رشته و مقطع دانشگاهی، سمت شغلی، سال تولد، نحوه آشنایی، ثبتنام انفرادی یا گروهی، هدفتان از شرکت در این دوره، ایمیل، شهر
- عکس رسید واریزی پیش پرداخت
- عکس تعهدنامه و کارت ملی
با ارسال درخواست حداکثر تا ۴۸ ساعت تیم فروش آمانج با شما تماس گرفته و تمامی مراحل را قدم به قدم با شما طی میکند و در سریعترین زمان فرآیند ثبت نام شما تکمیل خواهد شد.
با توجه به تنوع دوره های آموزشی آکادمی آمانج، نیاز است حتما قبل از ثبت نام تمامی موارد مطرح شده در صفحه هر دوره را مطالعه فرمایید.
پس از ثبت‌نام و در تاریخ شروع دوره، لینک گروه تلگرامی، مشخصات ورود و راه های دسترسی به پنل آموزشی اختصاصی، از طریق پیامک در اختیارتان قرار خواهد گرفت. تمامی ویدیوها، تمرینات و پروژه ها، منابع هر جلسه و لینک های ورود به جلسات آنلاین به طور منظم و مطابق با برنامه زمانی دوره، در پنل آموزشی آمانج قابل دسترسی خواهد بود. تمامی جلسات آنلاین ضبط می‌شوند تا درصورتیکه امکان شرکت در جلسات آنلاین را نداشتید بتوانید از ویدیوهای ضبط شده استفاده نمایید.
زمان دسترسی به محتوا هر دوره در صفحه مخصوص آن درج شده است.
در صورتیکه بخواهید اقساط خود را یکجا پرداخت کنید کافیست با پشتیبانی مجموعه در تلگرام با آیدی @AmanjAdmin در ارتباط باشید تا نوع پرداخت شما را تغییر دهند. با این روند شهریه نهایی برای شما، شهریه درج شده در وبسایت برای پرداخت کامل است.
- درصورت انصراف قبل از شروع دوره، ۲۵درصد از کل شهریه دوره (نه مبلغ پیش پرداخت شما) کسر و مابقی عودت داده خواهد شد.
- در صورت انصراف بعد از شروع دوره و قبل از برگزاری دو جلسه اول، ۴۰ درصد از کل شهریه دوره (نه مبلغ پیش پرداخت شما) بایستی تسویه گردد؛ در این صورت پیش پرداخت عودت نخواهد شد و دانشجو بایستی ۱۰ درصد باقیمانده را تسویه نماید.
- در صورت انصراف بعد از برگزاری دو جلسه، هیچ مبلغی عودت داده نمیشود و دانشجو بایستی تمامی شهریه را تسویه نماید.
- انتقال به دوره دیگر تحت شرایط خاص، تنها یکبار و قبل از برگزاری جلسه دوم امکانپذیر است.
پشتیبانان آمانج در زمان های مناسب موعد پرداخت را به شما یادآوری خواهند کرد اما در صورت دیرکرد بصورت اتوماتیک دسترسی شما به دوره و محتوای آن تا زمانی که مبلغ پرداخت گردد بسته خواهد شد. بدیهی است که در صورت دیرکرد در پرداخت ممکن است از بخشی از محتوا و دوره عقب بمانید.
این موارد را در تماس تلفنی تیم فروش مطرح فرمایید تا ایشان باتوجه به تعداد اعضای گروه یا قوانین کمپین اجراشده، مدل پرداختی را محاسبه کنند.