logo

آکادمی آمانج در راستای حمایت از مهارت آموزان عزیز پرداخت به شکل اقساط را فراهم نموده است و در این راستا سعی بر این است که به ساده ترین شکل ممکن این پروسه انجام بپذیرد لذا در طول پروسه ثبت نام کافیست مدرک زیر را به جهت ثبت در سیستم مالی و پیگیری های آتی ارسال نمایید. این تعهد نامه بصورت محرمانه صرفا در اختیار آکادمی آمانج بوده و بعد از اتمام دوره، از سیستم حذف خواهد شد.

ابتدا فایل زیر را دانلود نمایید و مطابق با این فایل متن موجود را بصورت دست خط با خودکار رنگ آبی بر روی یک برگه سفید یادداشت نمایید و در زیر بارگذاری نمایید. دقت نمایید در کنار نوشته خود کارت ملی خود را مطابق با تصویر قرار دهید و سپس از آن عکس گرفته و ارسال نمایید (حتما دارای امضا و اثر انگشت باشد).

دریافت فایل تعهدنامه

ارسال تعهدنامه اقساط

با ارسال درخواست حداکثر تا ۴۸ ساعت تیم فروش آمانج با شما تماس گرفته و تمامی مراحل را قدم به قدم با شما طی میکند. آمانج نهایت تلاش خود را در جهت تسهیل هرچه بیشتر سرویس پرداخت اقساطی انجام داده است تا شما عزیزان در سریعترین زمان دوره مدنظر خود را تهیه کنید .

فرم تعهد نامه اقساط

  • آکادمی آمانج در راستای حمایت از مهارت آموزان عزیز پرداخت به شکل اقساط را فراهم نموده است و در این راستا سعی بر این است که به ساده ترین شکل ممکن این پروسه انجام بپذیرد لذا در طول پروسه ثبت نام کافیست مدرک زیر را به جهت ثبت در سیستم مالی و پیگیری های آتی ارسال نمایید. این تعهد نامه بصورت محرمانه صرفا در اختیار آکادمی آمانج بوده و بعد از اتمام دوره، از سیستم حذف خواهد شد.

  • ابتدا فایل زیر را دانلود نمایید و مطابق با این فایل متن موجود را بصورت دست خط با خودکار رنگ آبی بر روی یک برگه سفید یادداشت نمایید و در زیر بارگذاری نمایید. دقت نمایید در کنار نوشته خود کارت ملی خود را مطابق با تصویر قرار دهید و سپس از آن عکس گرفته و ارسال نمایید (حتما دارای امضا و اثر انگشت باشد).


      دریافت فایل تعهد نامه
  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg.